O nás

Spoločnosť WebStores, s.r.o. vznikla v máji 2008. Dôvodom nášho vstupu na trh internetového obchodu na Slovensku bolo a stále je poskytnúť slovenskému zákazníkovi možnosť jednoduchého, pohodlného a hlavne rýchleho nakupovania produktov na internete. Aj keď dnes už na Slovensku existuje množstvo predajcov, ktorí ponúkajú svoj tovar cez internet, mnoho z nich je však málo prehľadných a preto nakupovanie cez internet zákazníkovi vôbec neuľahčujú. Zákazníci sa musia k svojmu produktu doslova "preklikať" cez množstvo podstránok, čo ich môže úplne znechutiť od nakupovania cez internet, alebo im v konečnom dôsledku vôbec neušetriť čas, čo by malo byť hlavnou výhodou nakupovania cez internet.

Systém základnej štruktúry (ako sú klasické oddelenia a kategórie), ktorý má väčšinou každý lepší internetový obchod je obohatený o systém "možností nákupu", ktorý Vás podľa Vami zvolených možností dovedie až presne k tomu, čo naozaj hľadáte a potrebujete. Skúste a presvedčíte sa sami! Nakupovanie u nás je veľmi jednoduché, prehľadné a hlavne intuitívne. Bližšie informácie o tom, ako nakupovať si môžete prečítať

Prvým a najväčším internetovým obchodom, ktorý Vám naša spoločnosť prináša je perinbaba.sk. Mottom internetového obchodu perinbaba.sk je heslo: "Nákup aj spod periny", čo platí naozaj doslova. Našou najväčšou zákazníckou skupinou sú tehuľky a mamičky, ktoré komfort nakupovania s bruškom či bábätkom oceňujú.  Nemôžme však zabudnúť uviesť, že stále častejšie sú našimi zákazníkmi aj budúci či čerství ockovia, ktorí si cenia svoj čas a radi ho trávia s rodinou, pričom nakupovanie radšej vyriešia z pohodlia domova či kancelárie.

Internetový obchod je zameraný predovšetkým na dojčenský tovar (kočíky, autosedačky, postieľky, matrace, nosiče, vaničky – v skratke kompletná výbavička pre Vaše bábätko...), nábytok pre bábätka a do detskej izbičky, hračky, hry či školské potreby pre väčšie detičky a v neposlednom rade tovar pre tehuľky či mamičky. Okrajovo u nás nájdete aj drobnosti do domácnosti ako kuchynské váhy, osobné váhy a podobne.

Nezabudnite! Internetový obchod perinbaba.sk je tu hlavne pre Vás všetkých, mladých, zrelých, ľudí dnešnej doby, ktorí hľadajú stále nové a nové spôsoby ako efektívnejšie využiť svoj čas tak, aby im tak zostalo viac priestoru pre svoje záujmy, rodinu a blízkych.

Sortiment tovaru pre Vás neustále doplňujeme, snažíme sa pre Vás vyjednávať u našich dodávateľov lepšie ceny na Vaše najoblúbenejšie a napredávanejšie produkty, aby ste vždy mali dôvod vrátiť sa k nám.

Dovoľte, aby sme Vám predstavili víziumisiu našej spoločnosti WebStores, s.r.o.
Vízia našej spoločnosti: Zo základného kapitálu miliónov mozgových buniek vytvoriť a neustále vytvárať také internetové obchody, ktoré svojou inováciou a zlepšovaním prinesú na slovenský trh nové spôsoby obchodovania so zákazníkom a vytvoria z internetového obchodu nástroj marketingovej komunikácie medzi výrobcami a zákazníkmi.
Misia našej spoločnosti: Stagnácia? Také slovo nepoznáme. My TO robíme stále lepšie.

Ak máte akékoľvek otázky alebo návrh na zlepšenie, neváhajte nás .
Nedokonalosti, o ktorých nevieme, nemôžeme odstrániť a naše služby vylepšiť. Netvrdíme, že sa u nás nestanú chyby. Sme len ľudia, a aj napriek veľkej snahe môžeme pochybiť buď my, alebo naši partneri (dodávatelia a kuriérske spoločnosti). Dôležité je, aby ste nás na chybu upozornili, aby sme sa jej do budúcna vyvarovali. 
Chcete nás ešte viac motivovať, aby sme svoju prácu robili lepšie? Napíšte nám, že ste boli spokojný a pochváľte konkrétneho zamestnanca! Ak sa pochválite aj Vašim známym, bude to pre nás najlepšia odmena.

Príjemné nakupovanie v našich obchodoch Vám praje

Tím WebStores, s.r.o.

Mgr. Alexandra Sasková
Expedícia a objednávky

Andrej Kmeť
IT oddelenie a marketing

Mgr. Lea Simaichlová
Obchodné oddelenie a marketing

a ďalší externí spolupracovníci